Савинданске радости у болничкој цркви и деце на лечењу
Химна Светом Сави и низ песмица о „најлепшем српском детету“ одјекивали су болничким храмом, недовољно великим да прими све малишане раде да велики празник прославе управо у овој светињи. Окупило се њих више од педесеторо и створило заиста несвакидашњу радост. Свету Литургију је служио свештенослужитељ Храма Светих Врача јереј Драган Станојевић, уз саслуживање ипођакона др Небојше Пакевића. Након Литургије, освећени су славски дарови и приређена приредба у част Светог Саве. Како би Савиндан био весељем испуњен и онима који га проводе на болничком лечењу, отац Драган је посетио Дечје одељење и благословио малишане који тренутно ту бораве.



